Tallinna müügimeeskond

 

Mihkel Allemann – Smuuli terminal
Müügikonsultant,ehitusklientide teenindus
Telefon 609 7260
E-post Mihkel.Allemann@raitwood.ee
Roman Tjasko – Smuuli terminal
Müügikonsultant, ehitusklientide teenindus
Telefon 609 7260
E-post Roman.Tjasko@raitwood.ee
Sander Pikkur – Smuuli terminal
Projektimüük
Mobiil 5334 5160
E-post Sander.Pikkur@raitwood.ee
Anna-Maria Antsmäe – Harku terminal
Müügikonsultant, ehitusklientide teenindus
Telefon 658 0972
E-post Anna-Maria.Antsmae@raitwood.ee
Tauno Põldoja – Harku terminal
Müügikonsultant, ehitusklientide teenindus
Telefon 658 0972
E-post Tauno.Poldoja@raitwood.ee
Vitali Girlin
Hulgimüük
Mobiil 5333 5377
E-post Vitali.Girlin@raitwood.ee
Tiit Kams
Eesti müügiterminalide juhataja
Mobiil 501 3998
E-post Tiit.Kams@raitwood.ee